Oslo Urban Totepack

Kód: 2443-21629-20L
Neohodnoceno
2 474,10 Kč
Skladem
Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

MĚSTSKÝ BATOH OSLO URBAN TOTEPACK

Městský batoh Oslo Urban Totepack je vaším každodenním hrdinou, pokud jde o přepravní kapacitu a styl.

Chytrý a funkční design je kombinací batohu a tašky. Díky dostatečnému prostoru, je snadné jej sbalit a pohodlně se nosí. Klidně si s sebou vezměte všechny věci, které potřebujete v každodenním životě. Zádové popruhy využijete, když potřebujete přenášet těžší náklad na delší vzdálenosti nebo když dojíždíte na kole. Pokud chcete použít madla, popruhy jednoduše složíte. Dlouhý vstup se zipem vám poskytuje naprostý přehled o obsahu hlavního prostoru, pouzdro na notebook a několik vnitřních kapes poskytuje dokonalou organizaci a ochranu potřebných věcí.

Recyklovaný materiál je vyroben ze odpadních plastových lahví, popruhy z recyklovaného nylonu. Volba recyklovaných materiálů byla přirozenou volbou, abychom snížili uhlíkovou stopu tohoto výrobku.


Tento výrobek je součástí kolekce Oslo, která spojuje každodenní módu a technické vlastnosti outdoorového oblečení. Tato produktová řada představuje optimální spojení funkčnosti a stylu a nabízí stylové a pohodlné oblečení, batohy a tašky. To vše se střídmým a nenuceným vzhledem, navrženým s ohledem na volbu udržitelnějších materiálů. Výrobky řady Oslo jsou jistota a záchrana, po kterých sáhnete každý den. Určené zejména pro dojíždějící do práce, cyklisty v prostředí města a všechny ostatní, kteří jsou během dne v pohybu.

 

NOSNÝ SYSTÉM

Polstrované popruhy integrované v zádech batohu v kapse se zipem, abyste si mohli vybrat  - batoh nebo tašku.  Madla.

 

BATOH

Hlavní přihrádka s horním vstupem s dlouhým zipem.

 

KAPSY

Dvě boční kapsy na nápoje. Vnější přední kapsa. Vnitřní polstrované pouzdro na notebook a organizér. Vnější kapsa na mobilní telefon a menší předměty.

 

DALŠÍ FUNKCE

Reflexní potisk a další reflexní prvek, který lze ukrýt. Madlo pro uchopení. Háček na klíče. Zipy YKK. Povrchová úprava WR bez PFAS a recyklované tkaniny. Madla a popruhy jsou vyrobeny z recyklovaných rybářských sítí. Úspora energie a fosilních paliv a zdrojů díky opětovnému využití materiálového odpadu z výroby. DWR neobsahuje PFAS ošetření: vyhýbá se škodlivým chemikáliím. Výrobek obsahuje materiály a komponenty schválené pro bluesign®.

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Objem: 20 l
Hmotnost: 885 g
Délka trupu: 42-56 cm
Pohodlná hmotnost při přenášení, až: 8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: